Menu

Battlefield: Hardline 2. Beta ile İlgili Detaylar! - ebolax

Yani Visceral Games, tam olmasa da çıkaraydın şu oyunu da oynamaya başlasaydık artık. Sanki diğer oyunları oynamaya başladığımızda bitmiş oluyor! :) Sırf Hardline daha çıkmadı diye Battlefield 4’e başladık Zayanora ekibi olarak.

Olay şudur ki; Battlefield Hardline’ın geliştiricisi Visceral Games, oyunun ikinci betası için yeni detaylar paylaştı.

The Season ismiyle duyurulan bir blog serisi, önümüzdeki haftadan itibaren, oyunun ikinci betası ile ilgili detayları pompalamaya başlayacak.

http://www.battlefield.com/hardline/this-season-on

Yapılan açıklamalar ve paylaşılan videolara bakılırsa ikinci beta kesinlikle ilkinden çok farklı olacak. Yapımcılar ilk betanın geri dönüşleri sonrasında birçok oynanış öğesini değiştirdi ve bakalım beta 2’de çabuk gelsin de bakalım neler neler yapmışlar. İkinci betayı da ilk beta gibi çıktığı anda oynayacağımız kesin bir durum :)

Yapılan açıklama da şöyle :

“Biz size sadece bir şeyler anlatmak istemiyoruz, göstermek istiyoruz. Önümüzdeki 11 hafta boyunca istediğiniz her an bloga uğrayıp, Hardline’ın gerçek bir FPS deneyimi sunması için neleri değiştirdiğimizi görebilirsiniz.”

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!