Menu

The International 2015’in Tarihi Belli Oldu - ebolax

Dota 2 hayranlarının ve master’larının buluşma noktası, çılgın ödül büyüklüğü ile rekorlara imza atan, Dota 2 şampiyonası The International’ın 2015 ayağı, Valve’ın belirttiğine göre 3 Ağustos’ta başlayacak.

Toplam 16 takımın, 6 gün boyunca mücadele edeceği turnuva için pek fazla detay paylaşılmasa da, davetiyelerin takımlara 1 Mayıs’tan sonra gönderileceği de duyuruldu. Zaten pek fazla detaya da gerek yok biliyoruz neler oluyor :)

Geçtiğimiz sene Temmuz ayında yapılan turnuva, 20 milyon kişi tarafından izlenmiş ve dünyaca ünlü spor kanalı ESPN’de canlı olarak yayınlanmıştı.

Ve tabi ki asıl merak edilen, geçen yıl rekorları alt üst eden ödül havuzunun bu yıl ne kadar olacağı. O kadar para adamı bozar hacı yoksa ben de katılırım yani nedir?

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!