Menu

H1Z1’den Yeni Oynanış Videosu - ebolax

Way be CES 2015’e bak sen, donanım haberleri beklerken H1Z1 oynanış videosu geldi.

Sony Online Entertainment‘ın geliştirdiği açık dünya hayatta kalma oyunu H1Z1, 15 Ocak‘ta Steam Erken Erişim çıkışını yapacağından dolayı yavaş yavaş pompalanmaya başladı. Bu pompalama çalışmalarından biri de CES 2015 etkinliğinde oldu ve oyunun alfa sürümüne ait 12 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı.

IGN üzerinden yayınlanan bu videoda oyunun bazı eksikliklerinin olduğunu görüyoruz ancak bu sorunlar geliştirilme süreci boyunca ortadan kalkacaktır. H1Z1 çıkışını yaptığında 64,000 km²‘lik bir oyun alanı bizleri bekliyor olacak. Bu alan 9.8 milyon km²‘ye kadar büyüyecek (9.8 milyon kilometrekare nedir arkada?!).

Şahsen benim beklediğim oyunlardan biri kendisi ama video’daki abuk subuk işlerin hemen düzeltilmesi lazım :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!