Menu

Humble AGDQ 2015 Bundle - ebolax

Ucuz oyun denince akla gelen ilk servis olan Humble Bundle, yeni Humble Awesome Games Done Quick Bundle paketini yayınladı.

Humble AGDQ 2015 Bundle paketinde 6 dolar altında bir ödeme yaparsanız; Duke Nukem 3D: Megaton Edition, Shadow Warrior Classic Redux, Oddworld: Abe’s Oddysee ve Volgarr the Viking‘e sahip oluyorsunuz. Eğer 6 dolar üzeri bir ödeme yaparsanız bu oyunlara Twitch Turbo 30-Day Subscription (Kredi kartı bilgisi gerektiriyor), Shantae: Risky’s Revenge – Director’s Cut, SpeedRunners (Early Access), SpeedRunners – YouTuber Packs 1 & 2 katılıyor.

Eğer 10 dolar üstünde bir para bağışlarsanız Escape Goat 2 ve Xsplit Premium 3 aylık üyeliğine sahip oluyorsunuz ve son olarak 30 dolar üstü bir ödeme yaparsanız içinde t-shirt ve rozetler bulunan Humble AGDQ ’15 Merch adlı paket sizin oluyor.

Ayrıca bu yeni paketin özelliği şu; 1 hafta boyunca dünyanın en iyi oyuncuları istedikleri oyunları en kısa sürede (speedrun) bitirmeye çalışıyorlar ve bu uğraşları canlı olarak Twitch üzerinden yayınlanıyor. Ahanda buyrun seyredin bakalım neler yapıyorlar.

http://www.twitch.tv/GamesDoneQuick

İlgili Humble Bundle paketine de şuradan ulaşabilenzi.

https://www.humblebundle.com/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!