Menu

Super Mario 64 HD Geliştirici Videosu - ebolax

Nintendo‘nun, Nintendo 64 konsolu için 1996 yılında çıkardığı ve oyun tarihinin en iyi oyunlarından olan Super Mario 64, HD olarak yeniden geliştiriliyor ama Nintendo tarafından değil, hayran yapımı olarak!

Benim Nintendo 64 emulatörüyle deliler gibi oynadığım bir oyundur kendisi ve HD olarak çıkarsa yine oynarım hep oynarım :) Legend of Zelda: Ocarina of Time ile beraber bitiremediğim ama içimde kalan oyunlardan biri olan Super Mario 64, bu sefer elimden kurtulamaz! :)

Oyunu Blender Game Engine ile yapıyorlarmış ve videodan izlediğim kadarıyla gayet iyi gidiyor proje. Oyunda yer alacak mekanları ve karakterleri görebileceğimiz videoyu buyrun gari.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!