Menu

Hatred, Steam’den Yeşil Işık Aldı - ebolax

Geliştiricisi Destructive Creations hakkında Nazi ve yabancı düşmanı gibi iddialar bulunan, içerdiği yoğun şiddet nedeniyle eleştirilen Hatred, ne yaptı etti ve Steam’de yeşil ışık almayı başardı yani oyun Steam üzerinden satışa sunulacak garanti kesin galiba.

Geçtiğimiz hafta Hatred’ın yeşil ışık projesi Valve yetkilileri tarafından iptal edilmiş, daha sonra araya Gabe Newell girerek geliştiricilerden özür dilemiş ve yeşil ışık oylamasının devam etmesine karar verilmişti. Bütün bunlar da haber yapılınca oyunun popülaritesi bir anda tavana vurdu ve bu popülatire Greenlight (Yeşil Işık) oylamasına da yansıdı haliyle.

Hatred’ta insanoğluna nefret dolu bir karakteri yönetiyoruz. New York’un kenar mahallelerinde hiç bir kural tanımadan, merhamet duymadan insanları öldürüyoruz. Anlayacağınız kısaca “vur ha vur” bir oyun oynayacak bu oyunu satın alanlar. Benim çok ilgimi çeken bir tür değil ama dediğim gibi oyun artık popüler bir oyun ve bekleyenleri var.

Oyunun Greenlight sayfası da şu :

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=356532461

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!