Menu

PlayStation 4 Diye Aldı, Taş Çıktı! - ebolax

Hacı Allah taş eder işte böyle!

13 yaşındaki yeğenini mutlu etmek için Walmart’dan 399 dolarlık PlayStation 4 Bundle alan Igor Baksht, kutuyu yeğeniyle açtığında içinden paketlenmiş kaya parçaları çıktı!

Ürünü Walmart’a götüren Igor Baksht, yetkililerin ilk aşamada kendisine inanmadıklarını; çünkü ortada bu garip durumu açıklayacak hiçbir kanıtın olmadığını söylüyor. Daha sonra ise mağaza müdürünün araya girmesiyle Igor Baksht’a yeni bir Playstation 4 Bundle paketi verilmiş.

Baksht bu tarz alışverişler yaparken mutlaka kutunun içeriğinin her şeyiyle (konsol, oyunlar vs) tam olduğunu anladıktan sonra ürünü kabul etmek gerektiğini belirtiyor lakin kimse kargo geldiği zaman açıp da bakalım herşey tamam mı diye bakmıyor çünkü kargocu beklemiyor deyyus!

Yani bu hikayenin gerçek olup olmadığı da tartışmaya açık aslında. Adam alsa paketleyip taş koysa ve “aha bu çıktı” diye götürse kim ne diyecek? Ayrıca nasıl oluyor da taş çıkıyor arkadaş paketin içinden? Doğru dürüst bir bilgi de yok elimizde.

ps4_tas

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!