Menu

Temple Run VR, Samsung VR İçin Hazır - ebolax

Koşu oyun türünün yaratıcısı Imangi Studios, Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR için Temple Run VR oyununu yayınladı.

Oyunun first person (birinci görüş açısı) olarak oynanması kullanıcılar tarafından farklı bir deneyim yarattığı ve serinin ilk oyununu anımsattığı yönünde.

Bence bu VR (virtual reality) teknolojisi, son 2 senedir çakılmaya çalışılan 3D teknolojisi gibi olacak. İnsanlar meraktan bir iki kere oynuyor oyunları daha sonra bırakıyor ama tuta dabilir tabi bilemiyorum benimki yalnızca öngörü :) Mesela bir Call of Duty çok tatlı olabilir ama bazı insanlarda, gözlükte FPS oyun oynuyorken vücutları gerçekten hareket etmediği için beyin error veriyor.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!