Menu

Josh Smith, Houston Rockets’da! - ebolax

NBA’in iyi fakat istikrarsız oyuncularından olan Josh Smith, Detroit Pistons kendisini serbest bırakınca (bildiğin kovuldu yani takımdan) Houston Rockets ile anlaştı.

29 yaşındaki kısa forvet Josh Smith’in yeni evi Houston Rockets olacak. Detroit Pistons ile yollarını ayırdıktan sonra çok fazla kulüple görüşen 2005’in smaç şampiyonu, Rockets ile el sıkıştı ve yakın arkadaşı Dwight Howard ile takım arkadaşı olacak.

Josh Smith’in dört yıllığına 54 milyon dolarlık bir kontrat yaptığı belirtiliyor.

Walla Rockets zaten iyi bir durumdaydı (Dwight Howard’ın sakat olduğu dönemde bile çok iyilerdi) artık iyice coşacaklar. Seviyorum böyle önemli değişimleri lige çok heyecan katıyor. Detroit zaten kötü durumdaydı gelen vuruyor giden vuruyor bari daha az para harcayalım demişler.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!