Menu

Origin Yılbaşı İndirimleri Başladı! - ebolax

Steam indirim yapar da Origin yapmaz mı ha? Electronic Arts, yarın başlayacak olan Noel öncesinde indirimleri çakı çakıverdi.

Baya bir oyunda indirim var ama öncelikle şunları bir yazalım. Origin’de Euro ile satın alıyor olmak Steam’deki TL’den sonra baya bir garip geliyor :) Bu arada Steam’in indirimleri, Origin’e göre daha bir öpülesi olmuş. Bu indirimler 3 gün sürecek onu da belirteyim.

– Dragon Age: Inquisition- 39.99 Euro
– The Sims 4 – 29.99 Euro
– FIFA 15 – 39.99 Euro
– Battlefield 4 – 14.99 Euro
– Battlefield 4 Premium Edition – 29.99 Euro
– Battlefiled 3 – 0.99 Euro
– Crysis 3 – 9.99 Euro
– Plants vs. Zombies: Garden Warfare – 7.49 Euro
– Mass Effect Trilogy – 14.99 Euro
– Dead Space 3 – 9.99 Euro

Yeni çıkmış olarak değerlendirebileceğimiz oyunlar öyle pek indirimde diyebilecek kadar ucuzlamamış açıkçası. Yani mesela bir FIFA 15’i 40 Euro’dan değil de 20-25 Euro’dan satsan, diyecem ki aferim EA işte bu gerçek bir indirim ama FIFA 15 de halen deli gibi satıyor arkadaş (bende var kendisi) adamlar fiyatını çok indirerek karlarından olmak da istemiyor haliyle.

Battlefield 3 bir dönem bedava olduktan sonra şimdi de 1 Euro’a satılıyor ama multiplayer kısmında bir sürü hack yapan zibidi dolmuş diyorlar yani anca single player için alınırsa alınır.

https://www.origin.com

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!