Menu

Rajon Rondo, Dallas Mavericks’te! - ebolax

Dün gece yapılan çılgın takas sonucunda Dallas MavericksRajon Rondo’yu kadrosuna kattı.

1986 doğumlu Amerikalı oyuncu Rajon Rondo ile birlikte Dwight Powell‘ı da takıma kazandıran Dallas Mavericks yönetimi, bu iki oyuncuya karşılık Brandan Wright, Jae Crowder ve Jameer Nelson üçlüsünü Boston Celtics’e gönderirken, 2015 birinci tur draft hakkını ve 2016 ikinci tur draft hakkını da Celtics’e verdi.

2008 yılında şampiyonluk yaşayan ve 4 kez All-Star seçilen 28 yaşındaki yıldız oyuncu Rajon Rondo, NBA kariyerinde 2006-07 sezonundan bu yana Boston Celtics forması giyerken, toplam 527 maçta 11 sayı ortalamasıyla sahne aldı.

Walla haybeye gitmiş kesinlikle Rondo kardeş ama Boston Celtics’de durmayacaktı zaten takas olacağına kesin gözüyle bakılıyordu ve Dallas’a kısmetmiş hacıı :)

Dallas Mavericks zaten iyi takımdı artık iyice coşacaklar. Rondo biraz takıma alışsın 1 ay falan sonra deli işler yaparlar gibime geliyor. Bu sene izleyecek bir takım daha oldu bana.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!