Menu

Valve, Rezzed 2015’de Yeni Bir Oyun Tanıtacak - ebolax

12-14 Mart’da düzenlenecek olan, oyun geliştiricilere özel fuar Rezzed 2015’in katılımcıları arasında görülen Valve, oyuncuların hop oturup hop kalkmasına sebep oldu.

Rezzed 2015’de sunum yapacak olan Valve, bakalım hangi oyunu tanıtacak diye bekliyoruz lakin asıl olay “Yoğusa Half Life 3’ü mü tanıtacak?!!” şeklinde özetlenebilir :)

Tabi Half Life 3’ün tanıtılacağına pek ihtimal verilmiyor ama ben Left 4 Dead 3 tanıtılırsa ona da bayram ederim şahsen :)

Ayrıca ben Half Life 3 çıkarsa o kadar bomba bir oyun olmayacağını da düşünmekteyim. Tamam Half Life ve Half Life 2 çıktığı dönemde oha dedirten oyunlardı ama şu anda işler değişmiş durumda. Artık bütün firmalar deli gibi oyuna yönelmiş durumda ve hayvan adam oyunlar çıkıyor durmadan. 

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!