Menu

Telltale Games, Minecraft: Story Mode’u Duyurdu! - ebolax

Telltale Games, geçtiğimiz gün Twitter üzerinden yeni bir oyun duyurusu yapacağını ve bu oyunun çok ses getireceğini söylemişti ama kimse bu kadarını beklemiyordu! Firma bugün yaptığı açıklamada Minecraft: Story Mode‘u duyurdu!

Telltale ve Mojang’ın yaptığı açıklamaya göre Minecraft: Story Mode, Telltale Games’in diğer oyunları gibi bölümler halinde sunulacak (bakınız Game of Thrones). Oyun Minecraft’a DLC olarak değil, tamamen Minecraft’dan bağımsız olarak geliştirilecek ve şimdilik hikayesi hakkında elimizde bir bilgi yok. Yapılan açıklama şu şekilde; “Oyunun resmi hikayesini anlatmak istemiyoruz, veya Minecraft everenini açıklamak istemiyoruz. Biz havalı bir iş peşindeyiz.”

Oyun, 2015 yılında Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, PC, iOS ve Android cihazlar için çıkış yapacak.

Bakalım nasıl bir iş çıkacak hep birlikte göreceğiz. Bilgiler geldikçe buradan da yazabilirim, Zayanoracom twitter hesabı üzerinden de paylaşabilirim bilemiyorum hacı kesin değil benim hayat.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!