Menu

Lords of the Fallen, Mobil Platformlara Geliyor! - ebolax

Yok artık LeBron James!

Bu senenin bomba oyunlarından biri olan Lords of the Fallen’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre oyun, 2015 senesi içinde iOS ve Android cihazlar için çıkacak!

Geçtiğimiz günlerde devam oyununun geliştirildiği haberlerle oyunun adından söz ettirmişlerdi, şimdi de mobil için çıkaracaz diyorlar arkadaş! Adamlarda saplantı haline gelmiş bu oyun ben size söyliyim :)

Gayet sağlam grafiklere sahip bir oyun olan Lords of the Fallen, bakalım mobilde nasıl olacak merakla beklemekteyim. Oynanış olarak PC’deki LOTF gibi olacaksa o oyun mobilde oynanmaz ama bi şekil yapacaklardır herhal.

Edit : Adamlar da bana hak vermiş ve “oyun direkt bir port olmayacak farklı bir deneyim sunacak” diye açıklama yapmışlar.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!