Menu

FIFA 15 Ultimate Team’de Yeni Messi Kartı - ebolax

Of of of of hacıııı! FIFA 15’in en çok oynanan oyun modu Ultimate Team için tüm zamanların en iyi oyun kartı internete sızdı; Lionel Messi Yılın Takımı Sürümü! (Messi Team of The Year Card) Muhtemelen 15 – 20 milyon coin arasında bir fiyata Transfer Market’te satılacak olan kart eğer ki balına bir denk gelirse aklım çıkabilir :)

Normal kartı CF pozisyonunda olan Messi’nin Yılın Takımı kartı CM pozisyonunda ve 98 overall’a sahip! Pace değeri 97, Dribbling’i 99 olan Messi ile özellikle FIFA 15’de yapamayacağınız şey olmaz sanırsam :) Şahsen benim karşımdaki takımda gelse maçı hükmen kaybetme pahasına sakatlarım Messi’i :)

Buyrunuz bu kartla ilgili video:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!