Menu

Hearthstone, Android’e Geldi ve Geliyor - ebolax

Evet hacı geldi ve geliyor. Bazı yerlerde geldi bazı yerlerde geliyor ve bonus olarak bazı yerlere de gelecek :)

Şu anda Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya’da yayınlanmış olan oyunun yakın bir zaman sonra ülkemizden de erişilebilir olması bekleniyor.

PC ve iOS platformlarında bulunan Hearthstone’un, Android için geleceği 2014 yılının sonunda bekleniyordu zate yani bu öyle “way anasını!” denecek bir haber değil ama benim gibi “ben böyle oyunu tabletten oynarım hacı” diyenler için süper bir haber.

Oyunun APK dosyaları ortalıkta dolanmaya başlamış diiler yani bekleyemeyenler çekebilir ama Blizzard server’larına bağlanır mı bilemem adamlar ülke koruması uyguluyor olabilir.

Bir de oyun öyle her Android’de çalışmayacak, aşağıdaki adresten sistem gereksinimlerini ve kullandığınız cihazın listede olup olmadığını öğrenebilenzi.

https://us.battle.net/support/en/article/hearthstone-system-requirements

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!