Menu

Grand Theft Auto: Online – Heist Tanıtım Videosu - ebolax

Rockstar Games, uzun zamandır beklenen Grand Theft Auto: Online için Heist (soygun) görevleri tanıtım videosunu yayınladı.

4 kişiye kadar co-op desteği ile gelecek olan soygun görevlerinde, yeni araçlar, yeni silahlar ve yeni kıyafetler de oyuna eklenecek. Ayrıca yeni oynanış dinamikleri de Heist DLC’si ile gelen yeniliklerden biri.

Heist modu, GTA: Online’da level 12’i geçen oyuncularla maksimum 4 oyuncuya kadar olan gruplar halinde oynanabilecek. Soygunları Lester ayarlayacak ve 5 diziden oluşan 20 adet soygun görevi olacak.

Ücretsiz olup olmayacağı henüz belli olmayan DLC, 2015 başlarında çıkacak kısmetse.

Oyunu bildiğin Payday tadına çekmişler hacı, bence güzel olay tam GTA ruhuna göre.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!