Menu

PES 2015’e Beşiktaş Geliyor! - ebolax

Eee yani şu anda Türk futbolundaki en iyi takım olan Beşiktaş’ın, PES 2015’de olmaması çok göze batıyordu zaten… Sanırım Beşiktaşlı olduğum yeterince anlaşılmıştır.

Efenim 16 Aralık’ta yani yarın yayınlanacak Data Pack 2 ile beraber PES 2015 oyununa Beşiktaş geliyor. Aslında bu güncelleme ile oyuna, 4 adet yeni takım 73 oyuncu, 4 yeni stadyum ve çok sayıda myClub etkinliği geliyor ama bizi asıl ilgilendiren Beşiktaş’ın geliyor olması tabisi :)

Oyuna eklenecek olan takımlar FC Basel 1893, Beşiktaş, FC Bate Borisov ve NK Maribor takımları olacak ve yeni eklenen oyunculardan bazıları José Callejón, Aaron Ramsey, Karim Bellarabi, Gerard Deulofeu, Luke Shaw, Iker Muniain ve Rúben Neves olacak.

Oyuna gelecek bu güncellemenin bütün platformlar için geçerli olduğunu yani PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformlarının hepsini kapsadığını belirtir, oyunu oynayan Türk oyunculara hayırlı olmasını dilerim.

Ben halen deli gibi FIFA 15 oynuyorum ve bu gidişte hiç bırakmayacak gibiyim oynamayı çünküm gelen son update ile beraber oyun manyak güzel bir hal aldı :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!