Menu

Zombie Vikings Geliyor! - ebolax

Aaa yine Xbox One sahiplerine kötü haber, (Street Fighter V’den sonra) bu oyun da yalnızca PC ve PlayStation 4’e çıkacak.

2013’de çıkardıkları Stick it to The Man oyunuyla dikkat çeken Zoink Games’in 4 kişilik co-op destekli yeni oyunu Zombie Vikings duyuruldu.  2015’de PlayStation 4 ve PC platformlarına gelecek olan oyunun hikayesi şöyle;

Loki, Odin’in geriye kalan tek gözünü çalar ve Odin, 4 Zombie Viking’i gözünü bulmaları için çağırır. Farklı yeteneklere sahip, Gunnborg, Seagurd, Hedgy ve Caw-kaa ismindeki Zombie Vikingler, Loki’nin peşine düşüp, Odin’in gözünü geri alabilmek için yola çıkarlar ve olaylar gelişir.

Videosundan anladığımız kadarıyla oldukça ilginç tasarımlara ve karakterlere sahip bir oyun olacağa benzeyen Zombie Vikings bakalım ne kadar başarılı olacik?

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!