Menu

Batman Arkham Serisine Çılgın İndirim! - ebolax

Ooooh bu süper oldu işte! Batman Arkham oyun serisi bende oyunları en az olan seriydi ve Bundle Stars isimli bir site, muhteşem bir indirimle bütün Arkham oyunlarını veriyor! Şu anda 4 günü kalmış olan indirimi kaçıran yanar hacı!

Batman Complete Bundle isimli paket yalnızca 8.16 Euro‘ya satılıyor ve şu oyunları içeriyor.

Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition STEAM – WIN
Batman: Arkham City Game of the Year Edition STEAM – WIN / MAC
Batman: Arkham Origins STEAM – WIN
Batman: Arkham Origins: Season Pass – DLC STEAM – WIN
Batman: Arkham Origins: Black Mask Challenge Pack – DLC STEAM – WIN
Batman: Arkham Origins: Online Supply Drop DLCs STEAM – WIN

Paketi satın alırsanız size oyunların Steam Key‘lerini veriyor ve Steam üzerinden tek tek giriyorsunuz yani Humble Bundle gibi Steam ile etkileşimi yok o yüzden “aman Steam kullanıcı email’imi gireyim” diye dert etmeyin.

Yani kesinlikle kaçmayacak bir fırsat sunmuş adamlar. Sanırım Humble Bundle sisteminde yeni bir sayfayı tanıtma ve çıkış amaçlı yapılmış bir indirim ve kesinlikle amacına ulaşmış bir indirim olmuş. Ayrıca sitedeki F.E.A.R. serisi Bundle’ı da kaçmaz.

http://www.bundlestars.com/all-bundles/batman-complete-bundle/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!