Menu

Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition Mobile Geliyor - ebolax

Forgotten Realms dünyasının en bilinen oyunlarından biri olan Baldur’s Gate 2, 2000 yılında çıkmıştı ve ortalığı kasıp kavurmuştu.  Bu efsane oyunun günümüz için elden geçirilmiş versiyonu olan Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition da, geçen sene Mac ve PC’ler için, bu yılın başında da iPad’ler için çıkmıştı ve şimdi 16 Aralık’da bu çılgın oyun Android, iOS ve Linux için geliyor!

Oyun, yeni çıkacağı platformlara 1.3 güncellemesi ile çıkacak ve bu 1.3 güncellemesi önceki platformlar için de yayınlanacak. Bu yeni versiyon bug’ları giderilmiş, çoklu oyuncu modu ile haritaları geliştirilmiş halde bize sunulacak.

Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition kesinlikle mobilde oynanabilecek harika oyunlardan birisi yani çok iyi bir iş yapmışlar mobile çıkararak. Ben de Android tabletimde oynayacam banko garanti kesin! Bekle beni Drizzt Do’Urden!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!