Menu

Google, Android Studio 1.0 Sürümünü Yayınladı - ebolax

Google, geçen seneden bu yana beta olarak kullanımda olan Android Studio’nun dengeli sürümü olan Android Studio 1.0’ı yayınladı.

Android uygulama geliştirme işini gayet kolaylaştıran IDE ile siz de Android uygulamaları geliştirebilirsiniz! Android Studio, ihtiyacınız olacak bütün tool’ları otomatik olarak indiriyor ve kuruyor. Ayrıca kod şablonları, test için optimize edilmiş emulatör, Google kod örnekleri gibi yardımcı özellikler de cabası.

Android Studio, bence en iyi kod yazma platformu olan Intellij IDEA’nın üzerine kurulu olduğu için kod yazma konusunda eşsiz diyebilirim. Kod tamamlama ve analizi konusunda IDEA’nın gücünü hissedeceksin adamım! Bunların yanında uygulamanın performansını artırmak için bellek kullanımı gibi değerler de kontrol altında tutuluyor.

https://developer.android.com/sdk/index.html

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!