Menu

Elite: Dangerous Çıkış Videosu Yayınlandı - ebolax

Geçtiğimiz birkaç senenin favorisi zombilerdi ve bu durum yavaş yavaş uzaya doğru kaymaya başladı.

Uzay temasını seven oyuncuların helecanla beklediği Elite: Dangerous birkaç gün sonra, 16 Aralık’ta çıkışını yapacak ve bu sebeple oyunun geliştiricisi Frontier Developments tarafından bir çıkış videosu yayınlandı.

Oyun ilk olarak uzay gemisi ile coştuğumuz MMO oyunu olarak çıkacak ama daha sonra genişleme paketiyle (expansion) First Person Shooter modu da gelecek ki işte o zaman yerim ben onu :)

Oyunu yapan firma bir zamanların efsane oyunları Frontier Elite I ve II’i çıkarmış olduğu için güvenebiliriz gençler, öyle tırıvırı bir oyun beklemeyin yani.

Oyun için hazırlanan ve kesinlikle çok güzel olmuş olan çıkış videosuna dalıyoruz.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!