Menu

Heroes of Might and Magic III HD Edition (Video) - ebolax

Might & Magic’in resmi Facebook hesabından yayınlanan duyuruya göre, 1999 yılında yayınlanan efsanevi oyun Heroes of Might and Magic III, HD olarak yeniden geliyor. Sayfada yapılan “15. yıl dönümü şerefine Queen Catherine Ironfist’in geri döneceğini açıklamaktan onur duyuyoruz!” açıklaması, oyunun hastalarının coşmasına sebep oldu.

Ben üniversitedeykene çıkmıştı bu oyun. Beni pek sarmaz böyle oyunlar ama gece gündüz oynayan arkadaşlarım vardı bu oyunu. Fazlasıyla bağımlılık yapan bu oyunu tekrar ve özellikle mobil platformlarda da görecek olmak güzel çünkü tam mobilde oynanacak oyunlardan kendisi.

Oyun, 29 Ocak 2015 tarihinde Steam, iOS ve Android için çıkacak.

Buyrunuz oyunun unutulmayan yaratıklarından Chaos Hydra’nın yüksek çözünürlüklü hale getirilme videosu.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!