Menu

Google Play’de Mobil Ödeme Devri Başlıyor - ebolax

Google’ın, Android cihazlar için uygulama pazarı olan Google Play’de mobil ödeme yani operatör faturalandırması desteğinin verileceği belirtildi.

Google’ın resmi destek sayfasından yayınlanan bilgiye göre, Google Wallet üzerinden aktif olacak sistemle, kredi kartı, redeem kod gibi ödeme seçeneklerine mobil ödeme eklenecek ve bu seçenek ile yapılan satışlar, iade seçeneğinin devamlılığı açısından satın alım işleminden 15 dakika sonra fatura edilecek. Yani satın aldıktan 15 dakika sonra kontur gider aga ona göre :)

Kredi kartını internette girme konusunda güvensiz olan kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği mobil ödeme Google Play’de fazlasıyla kullanılacaktır. Ben şahsen internet alışverişi konusunda sanal kredi kartı kullanıcısıyım ve şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı. Bilmeyenler için sanal kredi kartı olunca limitini siz belirlediğiniz için ancak belirlediğiniz limit kadar içeri giriyorsunuz, hatta yapacağı alımlardan önce limitini ödeyeceği paraya göre ayarlayanlar da var.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!