Menu

Yeni God of War Resmen Geliyor! - ebolax

Tüm zamanların en iyi oyun serilerinden olan, oynanışı, grafikleri ve konusu harika ötesi oyun God of War’ın yeni nesil versiyonunun geliştirilmekte olduğu resmen duyuruldu.

Oyunun geliştirici stüdyosu Santa Monica, PlayStation Experience etkinliği kapsamında God of War serisinin geleceğine dair bilgileri paylaştı. Ayrıca firmanın Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre yeni oyunun yönetmenliğini, serinin önemli ismi Cory Barlog (Balrog olaydı iyiydi) yapacakmış. Barlog ilk God of War oyunun animatörlük, God of War II’de de yönetmenlik yapmıştı.

Walla almam falan diyordum ama God of War için, hele ki God of War IV için PlayStation 4 alınır yani. NBA 2K15’i de PC’de düzgünce oynayamadım PS4’de oynarım en azından :)

Cümleten hayırlı olsun!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!