Menu

Street Fighter V – Oynanış Videosu - ebolax

Evet hacılar bu video, geçen gün yayınladığımız video gibi yayından kalkmayacak sanırım çünküm Capcom official olarak yayınladı.

Street Fighter V oyununda, Ryu ile Chun-Li’nin kapışmasını izlediğimiz videoda grafikler gayet güzel olmuş lakin daha önceki yazımda da belirttiğim üzere oyun, Street Fighter IV’ün birazcık daha değişik versiyonu olmuş gibi görünüyor.

Eskiden yeni Street Fighter oyunu geliyorken baya bir heyecanlanırdık ama artık pek bir etkisi olmuyor. Bari Street Fighter IV’e özgü şu siyah çizgilerin yerine yeni bir tarz getirseydiniz arkadaş.

Şu haliyle oyunun oynanışı baya baya değiştirmeleri lazım diyorum ve sizi videoyla başbaşa bırakıyorum.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!