Menu

Yeni Hobbit Filminden 3 Sahne Yayınlandı - ebolax

Hobbit üçlemesinin (hala küçücük kitaptan 3 tane koca filmi nasıl çıkardılar anlamadım) son filmi The Hobbit: The Battle of the Five Armies için gayet spoiler niteliğinde üç adet sahne yayınlandı. “I’m Not Alone”, “Attack the City” ve “The Dwarves are out of Time” isimlerine sahip üç sahne ile filme ufaktan bir giriş yapabilirsiniz ama tekrar söylüyorum eğer, film hakkında bir şey bilmek istemiyorum diyorsanız sakın ola seyretmeyin.

Hobbit serisi ile beraber Peter Jackson’ın orta dünya filmleri de bitecek, eee biz ne seyredecez? Peter Baba, Silmarillion’dan falan da bir şeyler çıkartır sonrasında diye tahmin ediyorum.

Edit: Şimdi okuduğum bir habere göre Peter Jackson, Hobbit: Beş Ordular Savaşı’nın, kendisinin son Tolkien filmi olacağını açıklamış. Yapma be Peter!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!