Menu

Apple AIDS İçin Kızardı - darksmyrna

Apple, (PRODUCT)RED kategorisindeki ürünleri ile AIDS’le mücadeleye verdiği desteği 1 Aralık Dünya AIDS Günü’nde mağazalarına taşıdı.

Farkındalık kampanyası kapsamında Apple Store’lardaki logolar kırmızıya dönerken, mağazaların çalışanları Dünya AIDS Günü’ne özel kırmızı renkli T-Shirt giydi.

img_0335

(PRODUCT)RED ailesi altında yer alan kırmızı renkli ürünler ile AIDS’e karşı verilen savaşa bugüne kadar 70 Milyon Dolar’ın üstünde katkıda bulunan Apple, kampanyaya ilk kez bu yıl App Store‘u da dahil etti. App Store’daki 25 uygulama, 24 Kasım’dan itibaren AIDS farkındalığı yaratan özel içerikleri ile kampanyadaki yerini aldı.

apps-for-red-wad-hero-2015_GEO_TR

7 Aralık’a kadar sürecek kampanya kapsamında (PRODUCT)RED programına katılan uygulamaları satın aldığınızda veya uygulama içi alışveriş yaptığınızda, elde edilen gelirin yüzde 100’ü AIDS ile mücadele eden Global Fund’a aktarılacak.

Smyrna’dan çıkıp ne kadar sahil köyü, kasabası, kenti varsa dolaşan göçebe bir kız iken haberci olmaya karar veren Banu Büte, fotoğrafçılığa merak saldığı andan itibaren iflah olmaz bir analog fotoğraf makinesi hastası haline geldi. 15 yılda yazıp çizmediği, muhabirlik, editör-büdütörlük yapmadığı yer kalmayan bu çakıl taşı, son zamanlarda anime, manga, oyun üçgeninin ortasında mest olmanın zirvesinde geziniyordu ki, Zayanora’da buldu kendini…

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!