Menu

Steam Sonbahar İndirimlerinde 4. Gün - ebolax

26 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında süregelen Steam Sonbahar İndirimlerinin yarısından fazlası geride kaldı ve 4. güne geldik. Bakalım bu sefer neler neler varmış?

Borderlands: The Pre-Sequel – 112.20 TL
The Binding of Isaac: Rebirth – 16.08 TL
The Walking Dead: Season 2 – 13.26 TL
Fallout: New Vegas – 4.50 TL
7 Days to Die – 19.50 TL
Call of Duty: Ghosts – 24.75 TL
South Park: The Stick of Truth – 30.60 TL
Terraria – 3.60 TL
Thief – 11.49 TL

Borderlands indirimi indirimden sayılmaz tamam o yüzden onu geçelim ama diğer oyunlar alınabilir fiyatlara gelmiş durumda. Terraria ve Fallout: New Vegas, çerez parasına satılıyor zaten onları kaçırmayın almadıysanız. Listenin açık ara en dikkat çeken indirimi de Call of Duty: Ghosts kesinlikle. Ben mesela alacak olsam onu alırdım :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!