Menu

FIFA 15 Ultimate Team’de Black Friday - ebolax

Haydi bakalım bu sene bir ben kaldım Black Friday olayına girmeyen :)

FIFA 15’de Ultimate Team oynuyorsanız bu fırsat kaçmaz! Kıyıda köşede birikmiş 35000 Coin’iniz varsa hiç durmayın Promo Packs içinde bulunan Mega Pack’den alıverin gari. İçinden 30 Item çıkan pakette bu öğelerden 26 tanesi Gold, 18 tanesi nadir bulunan item’lar.

Ben şahsen bastım parayı aldım coin’imi ve paketlerimi. Zaten 300.000 Coin, 5 dolara düşmüş durumda ne uğraşacam maç yapmayla falan :) Güzel güzel böyle siyah altın oyuncularım oldu walla görmeniz lazım :)

Bu mega paketin 20 saatinin kaldığını belirteyim ki acele etsin alacak olanlar.

Oyuna girme şansı olmayanlar FIFA 15 Ultimate Team işlemlerini aşağıdaki Web App ile yapabilir : 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app

 

fifa_15_black_friday

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!