Menu

Steam Sonbahar İndirimleri Bir Başka - ebolax

Abi adamların elinde artık o kadar çok oyun var ki hangi birini indirime sokacaklarını şaşırmış durumdalar. Özellikle Steam, Türk Lirası’na geçtiğinden beri 1 dolar = 1 TL olarak hesapladığı için indirimler çılgın durumda. 26 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında durmadan güncellenerek yeni yeni oyunlar indirime girecek.

Steam’de hemen her oyunda indirim var şu anda ama bunlardan şu an için öne çıkanlar ahanda şunlar. Bu öne çıkan indirimler için son 1 gün 11 saat kaldığını da hatırlatalım :

The Long Dark – 15.50 TL
Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – 119 TL
The Evil Within – 30.26 TL
Lords Of The Fallen – 45 TL
Don’t Starve – 6 TL
Company of Heroes 2 – 14.75 TL
Counter-Strike: Global Offensive – 12 TL
Watch_Dogs – 80 TL
Goat Simulator – 9 TL

Özellikle Lords of the Fallen kaçırılmayacak bir fiyata satılıyor. Ayrıca Don’t Starve ve Goat Simulator gibi oyunlara 10 TL’nin altında vermek koymaz insana.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!