Menu

Humble Bundle’da SEGA Oyunları Paketi - ebolax

Oyuncuların kesinlikle takip etmesi gereken, çok ucuza bir sürü oyun sahibi olabildiğiniz Humble Bundle’da görünce anında saldırdığım “Humble SEGA Bundle” isminde SEGA oyunları paketi yayınlandı.

Humble SEGA Bundle kampanyasıyla en az 1 dolar ödeyerek Dreamcast Collection, Nights into Dreams, Sonic & All-Stars Racing Transformed oyunlarına ve Total War: Rome II – Caesar in Gaul DLC Total War: Rome II – Caesar in Gaul DLC, Football Manager 2015 için Miles’ Tactic DLC’lerine sahip olabiliyorsunuz.

Eğer ortalama fiyattan (şu an itibariyle 3.56 dolar) daha yüksek bir ücret öderseniz Empire: Total War ve Company of Heroes 2 – The Western Front Armies: Oberkommando West oyunlarına sahip olabiliyorsunuz.

Eğer 12 dolar veya daha fazla ödeme yaparsanız da Total War: Shogun 2 – Fall of the Samurai sizin oluyor.

Son olarak 50$ ve daha fazlasını öderseniz de Dreamcast T-Shirt’ü sizin olabiliyor.

Bilindiği üzere Humble Bundle paketlerine ilerleyen günlerde yeni oyunlar eklenebiliyor (bu paket için kesin eklenecek). “Eee o zaman neden şimdiden alalım?” dediğinizi duyar gibiyim :) Şimdi şöyle oluyor, şu anda ortalama fiyat olan 3.56 dolar, paket oyuncular tarafından satın alındıkça değişiyor ve büyük ihtimalle artıyor. Yani beklerseniz bu fiyat 5-6 dolar olabiliyor. O yüzden ya elinizi çabuk tutup daha ucuza oyunları kapıyorsunuz veya bekleyip bütün oyunları biraz daha yüksek fiyata alıyorsunuz.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!