Menu

FIFA 15’e Üçüncü Yama Geldi - ebolax

Dün akşam oynayayım derkene “dur hele update var” demesiyle irkildiğim FIFA 15’e 200 mbyte civarında yeni bir güncelleme geldi. Emre de durur mu “ne gelmiş bu güncelleme ile?” diyerekten araştırdı.

Bu sefer hataları gidermenin yanında başka konulara da yönelmiş EA Sports. Öncelikle belirtmeliyim ki güncellemeden sonra oynadığım maçta, normalde olduğundan çok daha fazla pas hatası yaptım. Bu seferlik bana mı öyle denk geldi yoksa yapılan bir ince ayar sonucu mu bilemiyorum.

Bir de santralarda artık defans oyuncuları orta saha ile defans arasında kocaman boşluk bırakmıyor. FIFA 15’i oynayan oyuncuların en büyük sıkıntılarından biri gol olduktan sonra orta sahadan maça başlayan takım oyuncusunun yaldır yaldır koşup defans oyuncuları ile karşı karşıya kalabilmesiydi. 4 gollü bir maç yaptım yeni güncellemeden sonra ve bu ortasahadan özellikle benim başladığım durumda  (1 gol yedim) karşı saha gayet kalabalıktı koşup gidemedim.

Güncellemeyle gelen yeni özellikler ve düzenlemeler şöyle :

– Barclays Premier Ligi’ne yükselen Leicester City, Burnley ve Queens Park Rangers takım oyuncularının suratları gerçeğine uygun vaziyette oyuna eklendi.

– MLS Ligi’ne, Orlando City ve New York City FC takımları eklendi. Her iki takımın da oyuncuları ve formaları gerçeğine uygun olarak tasarlandı.

– Messi, Ronaldo gibi 18 adet üst profil oyuncuların Ultimate Team portreleri değiştirildi.

– FIFA Ultimate Team’in takım ekranından çıkmadan, oyuncuya yeni kabiliyetler eklenebiliyor.

– Defans oyuncularının yerleşimi ve havadan atılan toplarda düzeltmeler yapıldı.

– Kariyer modundaki stabilite sorunları giderildi.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!