Menu

The Crew İçin de Ambargo Geldi - ebolax

Arkadaş şu oyunlar için ambargo gelmesi ne gıcık bir olaydır hacı. Ubisoft gibi sağlam oyunlar yapmış olan bir firma yeni çıkacak olan oyunu için oyun çıkana kadar kimse paylaşım yapamaz diye ambargo koyuyor ve oyun çıkmadan kimse bir şey bilmediği için olumsuz yorumlardan etkilenip almayacak olan insanlar bile oyunu alabiliyor sonra beğenmiyorlar falan filan.

Bence ambargo konusunda değişikliğe gidilmeli ve ambargo konan oyunlar ön sipariş edilememeli. Ayrıca oyunu satın aldıktan 1 haftaya kadar her platformda iade seçeneği de olmalı.

Efenim sert bir giriş yaptığımız haberimiz de şöyle; Ubisoft, yeni MMO yarış oyunu The Crew için oyun çıkana kadar sürecek bir ambargo kararı aldı (tabi mahkemeden alıyorsun bunu)

Ambargo kararı sebebiyle inceleme siteleri oyunun çıkacağı 2 Aralık tarihine kadar oyun hakkında tek kelime bile edemeyecekler.  Hal böyle olunca oyunu ön sipariş ile alacak olan kitle, oyun hakkında bir şey bilmeden almak zorunda kalacak. Eğer “oyun çıksın da sonrasında incelemelere bakıp alırım” diyorsa bu sefer de ön sipariş ucuzluğundan veya bonuslarından faydalanamayacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!