Menu

Project Cars, Steam’de Ön Siparişe Açıldı - ebolax

Son dönemin en çok beklenen araba yarışı oyunu Project Cars, Steam’de 75 TL’den ön siparişe açıldı ve işin ilginci şu anda en ucuz bulabileceğiniz yer Türk Lirası ile satan Steam :)

Oyun defalarca ertelemenin ardından sonunda satın alınabilir bir şekilde sunuluyor ve çıkış tarihi de kesin olarak belirtilmiş durumda ama şimdiden ön siparişle almak ne kadar gerekli tartışılır çünkü oyun 17 Mart 2015‘de çıkacak. Eh çıkmasına daha 4 ay olan oyun da şimdiden alınmaz be hacı.

Oyunu ön siparişle alırsanız Modified Car Pack isimli DLC’nin içerdiği bu 3 özel araca sahip olacaksınız:
–    The Ruf CTR3 SMS-R
–    Pagani Zonda Cinque Roadster
–    Ariel Atom 3 Mugen

Dediğim gibi şu anda almak için erken ama oyunun çıkmasına yakın ben almayı düşünüyorum şahsen ön siparişle. Güzelinden de bir pre-order trailer hazırlamış gençler.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!