Menu

Call of Duty: Heroes Ücretsiz Olarak Yayınlandı - ebolax

Call of Duty serisinin ilk mobil oyunu olan Call of Duty: Heroes, iOS ve Windows 8 tabletlei için ücretsiz olarak yayınlandı.

Oyun, alışageldiğimiz şekilde FPS oyunu değil strateji oyunu olarak geldi ve mobil platformlarda Clash of Clans ve Boom Beach gibi baba oyunlarla kapışmayı hedefliyor.

Oyunda Soap MacTavish, Captain Price, Mike Harper gibi ünlü Call of Duty karakterleri mevcut. Call of Duty single player hastaları bu karakterlerle karşılaştıkça “hey gibi bee” diyeceklerdir.

Oyun şimdilik iOS ve Windows 8 Tabletler için çıkmış durumda ama yakın zamanda Android için de çıkacak.

iOS için : https://itunes.apple.com/tr/app/call-of-duty-heroes/id898968647?mt=8

Windows 8 Tablet için : http://apps.microsoft.com/windows/en-ie/app/call-of-duty-heroes/8bfbcba7-f80c-4e4c-90a1-2d8a24b99e24

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!