Menu

Google Chrome 39 Yayınlandı - ebolax

Artık “39. versiyonu mu oha!” demeyi bıraktığımız versiyon canavarı Google Chrome’un yeni sürümü Google Chrome 39 yayınlandı.

Gelen en büyük yenilik, Chrome 38’de Windows için 64-bit desteğine geçen Google’ın, Chrome 39 ile beraber Macintosh yani Mac bilgisayarlarda da 64-bit desteğini sunmaya başlaması oldu.

Sayfa yükleme hızlarında gözle görülür bir iyileşme farkediliyorken, yeni uygulamalara ve eklenti API’lerine de yeni düzenlemeler getirilmiş.

Tabi ki tarayıcıdaki birçok hata giderilirken güvenlik konusunda toplamda 42 güvenlik açığı yamalarla kapatılarak Chrome çok daha güvenli bir hale getirilmiş.

Şahsen çıktığı günden beri kullandığım (hem iş hem de internet için) Chrome’dan asla ama asla vazgeçemem! :)

http://www.google.com/chrome/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!