Menu

Dota 2 -The Foreseer’s Contract Güncellemesi - ebolax

Dota 2’nin en çok merak edilen güncellemelerinden biri olan The Foreseer’s Contract için geri sayım başladı. Dota 2 hayranları için yayınlanan mini bir çizgi romanla duyurulan güncelleme, Nemesis Assassin Event’ini de kapsıyor.

Oyuncuların bu güncellemeden heyecanlanmasının asıl sebebi Oracle ve Phantom Assassin. Oyun yarışması ödül havuzu konusunda rekoru elinde bulunduran The International 4’ün oyuncu hedeflerinden birisi olan yeni Arcana Setinin sahibi Phantom Assassin oldu. Manifold Paradox eşyasına şu adresten bakabilirsiniz :

http://www.dota2.com/store/itemdetails/20684?l=turkish

Arcana Seti, 7 aralıkta gelecek güncellemeye kadar indirimde olacak. Sonrasında yeni kahraman Oracle ile tanışacağız.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!