Menu

League of Legends Hile Olayları (Video) - ebolax

Dünyanın en çok oynanan oyunu ünvanını elinde bulunduran DOTA oyunu League of Legends, yeniden hile yapan oyuncularla karşı karşıya. Geçmişte birçok kez hile yüzünden zor zamanlar geçiren Riot Games bakalım bu sefer ne yapacak.

Son 1 haftadır LOL oyuncuları Exploid hilesinin geri geldiğinden şikayet ediyorlar. Oyun sırasında bir oyuncunun, karşı takımın bütün şampiyonlarını tek vuruşta öldürebilmesini sağlayan bu hile yüzünden kendini jiletleyen mi ararsın, isyan şarkısını haykıran mı nasıl istersen yani.

Aslında Riot Games bu hile için güncelleme yayınladı, lakin halen kullanıcı şikayetleri gelmeye devam ediyor.

Tabi artık oyuncular “oyunda hile var” diyerek yetinmiyor, hileli gördükleri durumu videoya çekip gönderiyorlar yetkililere. Buyrun bu videolardan bir tanesi :

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!