Menu

Lost Ark Online, Oynanış Fragmanı - ebolax

Abi adamlar çok iyi iş çıkarmış bea!

Koreli Tripod Studios’un (sanki çalışanların çoğu zenci gibi ama Koreli ya, değildir) geliştirdiği Lost Ark Online, MMO-RPG ve aksiyon öğelerini bir araya getiriyor (hack & slash hacı). Özellikle Diablo sevenlerin, videoyu izledikten sonra bu oyunu sevecekleri görüşündeyim çünkü oyun kamera açısı ve oynanış dinamikleri açısında Diablo’yu andırıyor.

Firmanın 150 kişilik bir grupla geliştirdiği oyunda 4 kişiye kadar co-op desteği bulunacak. Şimdilik açıklanan Fighter, Warrior, Magician ve Gunner sınıflarının yanında sonradan bir sınıf daha duyurulacakmış öyle diiler. Ayrıca oyunda ejderhalara binebilecek ve mech kullanabileceğiz.

Unreal Engine 3 ile geliştirilen oyun, görsel olarak feci şekilde tatmin edici durumda. Buyrunuz Lost Ark Online’ın oynanış açısından datmin edici videosunu tellendiriniz.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!