Menu

Call of Duty’de Kamp Yapmayın! (Video) - ebolax

Tayland’da güvenlik kameralarına yakalanan bir video, Call of Duty oynarken kamp (camper) yapmanın kötü sonuçlarını bizlere gösterdi.

Görüntülerden izlediğimiz ve konu ile ilgili yayınlanan haberlerden anladığımız kadarıyla Call of Duty oyununda “kamp yapıyor!” diye sinirlenen bir genç, artık nereden bulduysa internet cafe’de aynı oyunu oynayan bir oyuncuya saldırıyor.

Önceleri olayın şaşkınlığının da etkisiyle hırpalanan kampçı, sonradan durumu toparlıyor ve saldıran genci pataklıyor. Sonuç olarak saldıran şahıs hem oyunda, hem de gerçek hayatta dayağı yemiş oluyor :) GG!

Bu arada videoyu hazırlayan müziği de güzel oturtmuş :) Bir de diğer elemanların kavgayı sallamaması da bu olayın hemen her gün yaşandığını gösteriyor.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!