Menu

The Witcher 2 ve Mount & Blade, GOG.com’da Ücretsiz - ebolax

Bedava oyun fırsatları ile tanıdığımız GOG.com, şimdi de The Witcher 2 ve Mount & Blade oyunlarını ücretsiz olarak veriyor. Her zaman olduğu gibi yine belli bir sürede oyunları almassanız uçup gidiyorlar onu bi belirtelim öncelikle.

Mount & Blade oyununu ücretsiz olarak almak gayet basit. Üyeliğiniz varsa anasayfada oyunu en beleşinden satın al diyorsunuz ve oyun bir süre sonra GOG.com kütüphanenize ekleniyor. Bu oyunu bedava alabilmek için 28 saat süre kalmış durumda.

The Witcher 2: Assassins of Kings içinse biraz kıllı bir durum var. Anasayfa’da bu oyuna sahip olabilmeniz için 7 adet button var ve bu buttonların yalnızca ilki aktif durumda. Bu ilk buttona bastıktan sonra bir sayaç başlıyor ve ikinci button belli bir süre sonra (bende 5 saat oldu) açılıyor. Yani siteye her 5 saatte bir gelip (artık sayaç kaç saat gösterirse) aktif olan button’a basıyorsunuz ve 7 button’u tamamladıktan sonra oyun sizin oluyor.

http://www.gog.com/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!