Menu

Bu Humble Bundle Paketi Kaçmaz - ebolax

Gayet ucuz oyun paketleri hazırlayıp sunan Humble Bundle, Humble Jumbo Bundle 3 adında süper bir paket çıkardı.

Kaçırmamanızı tavsiye ettiğim pakette istediğiniz fiyatı ödeyerek, Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure, Always Sometimes Monsters ve biri size üçü arkadaşlarınıza olmak üzere toplam dört adet Insurgency satın alabiliyorsunuz. İlk 2 oyun bir yere kadar ama Insurgency (hem de 4 adet) arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz (4 kişi 1 dolar :) tatlı bir oyun.

Ödediğiniz fiyatı 5.90 dolara çıkardığınız zaman alacağınız oyunlara Grid 2, Blackguards ve Euro Truck Simulator 2 ekleniyor. İyice coşup (benim gibi) 12 dolar veya fazlasını öderseniz listeye bütün oyunların haricinde Saints Row IV de ekleniyor.

Oyunların, satın aldığınız zaman Steam hesabınıza ekleneceğini de belirtelim.

https://www.humblebundle.com

 

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!