Menu

Dragon Age: Inquisition İlk İnceleme Puanları - ebolax

Buna da neden ilk inceleme diyorlar hiç anlamıyorum hacı. Sanki bir site 10 kere inceliyor da ilk incelemeler yayınlanıyor.

Bioware’in “gönder gelsin” dediğimiz oyunu Dragon Age: Inquisition için inceleme puanları belli oldu. Şimdiye kadar gelen videolarda çok güzel görünen (oynanış bakımından da) oyun, inceleme puanlarına bakılırsa efsane olacak gibi görünüyor. Dragon Age 2 ile RPG’den aksiyona kayan Bioware, bu sefer inceleme yazarlarından içerdiği derin RPG öğeleri ile ilgili övgüler almayı başarmış.

Ahanda en düşük 10 üzerinden 8 (eşittir 5 üzerinden 4) alan oyunun puanları şu şekilde :

Eurogamer – 8
PCGamer – 8.7
Polygon – 9.5
Joystiq – 5/5
GameInformer – 9.5
Gamespot – 9
Videogamer – 8
IGN – 8.8
DigitalSpy – 4/5
PlayStation Lifestyle – 9

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!