Menu

PES 2015 İlk İnceleme Puanları Olumlu - ebolax

PES 2010’dan itibaren FIFA oyunları tarafından tokatlanan ve FIFA 12 ile beraber aparkatı yiyip kalkmaya çalışan PES serisinin yeni oyunu PES 2015 için ilk inceleme puanları yayınlandı ve puanlar oldukça umut vadediyor.

Ben her PES 2015 yazısında belirttiğim üzere yine belirtiyorum ki bu sene FIFA 15 ile kan kaybetmişken PES 2015’i çok daha erken çıkaracaklardı. FIFA hatalarının farkına vardı, oyundaki hataları düzelten update’ler yayınladı PES 2015 hala çıksın diye bekliyoruz.

PES 2014 ile radikal ama bence gerekli bir adım atan PES serisi bu adımla birçok oyuncusundan oldu ama aynı oyunu kadroları güncelleyip veren ve diğer tarafta durmadan kendini geliştiren FIFA serisi karşısında bir adım atılması gerekiyordu ve adamlar pek iyi olmasa da bir şeyler yaptılar.

PES 2015’e geldiğimizde ise oyunun şimdiye kadar çoktan çıkması gerektiği konusu dışında izlediğim videolardan gayet oynanabilir bir oyun olduğunu düşünmekteyim. Otorite olarak kabul edebileceğimiz sitelerin yaptığı incelemelerde oyunun, oynanış olarak istenilen seviyeye geldiği belirtilmiş ve Eurogamer olayı abartarak “Kaybeden durumdaki PES 2015, kazanan durumdaki FIFA 15’ten daha tatmin edici bir sonuç ortaya koyuyor.” cümlesini kullanmış.

Bu sene en azından bir süre oynanması gereken bir PES 2015 ile karşılaşacağımız kanaatindeyim ama FIFA 15’de Ultimate Team’e de feci dalmış durumdayım ne yapacağım bilemiyorum :)

Buyrunuz puanlar şu şekilde : 

GamesRadar – 4.5/5
Eurogamer – 9/10
VideoGamer – 8/10
GameReactor – 8/10
PlayStation Universe – 9/10

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!