Menu

Blizzard, Hearthstone İçin Genişleme Paketi Goblin vs Gnomes’u Duyurdu - krokiller

Blizzard, BlizzCon 2014 açılış töreni sırasında Hearthstone: Heroes of WarCraft oyunu için 120’den fazla (“hayal edebileceğiniz en tehlikeli kartlar” olarak tanımladığı) kartı barındıracak olan, Goblin vs. Gnomes genişleme paketini duyurdu. Yapılan açıklamada yeni kart paketlerinin, mevcut paketler gibi oyun içi altın yada gerçek para kullanılarak alınabileceği (mevcut kart paketleri ile aynı ücret karşılığı) ayrıca Arena’dan kazandığınız ödüller arasında da yer alacakları duyuruldu.

Yazın yayınlanan Curse of Naxxramas’ın aksine Goblins vs. Gnomes bir “macera” değil kart oyunlarında zaten kullanılmakta olan yeni set kartlar içeren genişleme paketi olarak gelecek. Ayrıca yapılan sunumda, deathrattle olarak tüm minyonlara benden 2 damage diyen “Explosive Sheep” ve düşük mana için çok kullanışlı görünen taunt “Annoy-o-Tron” kartlarını tanıttı.

 

explosive-sheepannoy-o-tron

 

Paket önümüzdeki ay piyasaya çıkacak, ancak şanslı BlizzCon ziyaretçileri haftasonu boyunca oyunu deneme fırsatı yakalayacak. Ayrıca daha sonradan yayına alınan resmi web sitesi üzerinden açıklanan diğer kartları da inceleyebilirsiniz.

 

krokiller
Çocukken gittiği Ataricinin havalı isminin "Arcade" olduğunu ancak ortada atarici kalmadığı zaman öğrenen, İlkokul sıralarında kısık sesle söylediği isminin kız tavlamada ne kadar etkili olduğunu öğrendiğinde bir Anime karakterine dönüşüm süreci başlayan, Commodore 64, Amiga 500 derken tasarım, kodlama ve arabirim süreçlerinin hep içinde kalan ve hala Pixel, Sprite, Parallax Scroll gibi terimlerle Street Fighter'da Ken'in bütün kombolarını aynı beyinde buluşturmanın çoşkusu içinde olan bir kişiliktir Duygu Yapar.

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!