Menu

PES 2015, Inter VS Milan Karşılaşma Videosu - ebolax

Bu sene bir türlü çıkamayan futbol oyunu PES 2015 için Inter ile Milan’ın kapışmasını gösteren bir oynanış videosu paylaşıldı. “PES 6 günlerine geri döneceeez” tadında çıkacak olan PES 2015, videolardan fena görünmüyor aslında ama oyun çıkmadan bilemeyiz tabisi neler olacak.

Aslında PES 2015, bu sene FIFA serisine tam darbe vurabileceği fırsatı yakalamıştı. FIFA 15 gayet radikal denebilecek yeni defans sistemi ile oyunculardan büyük tepki topladı ve bu aşamada çıkacak bir PES 2015 oyunu FIFA’ya gıcık kapmış olan bu kitleyi (ben de bu kitleden biriydim) kendi tarafına çekebilirdi ama PES 2015 bir türlü çıkmak bilmedi hacı. Şu anda da insanlar FIFA 15’in yeniliklerine adapte olmuş durumdalar ve yapılan update’lerle de hataların bir çoğu giderilmiş, oynanış dengelenmiş durumda. Yani bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa FIFA 15’in üzerine çıkamaz.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!