Menu

Battlefield 4, 1 Hafta Boyunca Ücretsiz - ebolax

Güzeller güzeli FPS oyunu Battlefield 4, Origin Game Time servisi kapsamında, 1 hafta boyunca ücretsiz oynayabileceğimiz şekilde yayınlandı. Şu sayfaya girerek Battlefield’ı kütüphanenize ekleyerek, toplamda 168 saat sürecek bedava oyun deneyiminizi başlatabiliyorsunuz. 

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/game-time

Bu hizmetin ne kadar süre devam edeceği belli olmadığı için oyunu şimdiden çekip bedava 1 hafta hakkınızı daha sonra kullanabilecek şekilde hazır tutmanızı öneririm şahsen.

Ben, Battlefield: Hardline’ı beklemekte olduğum için şimdilik BF4 ile uğraşmayacağım ama kimbilir belkim “bir bakalım nasılmış” diyebilirim.

Bu arada Titanfall ve Kingdoms of Amalur: Reckoning oyunları da 48 saatliğine ücretsiz olarak yayınlandı.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!