Menu

World of Speed Oynanış Videosu - ebolax

Project Cars’ın geliştiricisi olan Slightly Mad Studios’un geliştirdiği Free to Play araba yarışı oyunu World of Speed için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.

Oyundaki Moskova sokaklarında yapılan yarışlara yönelik hazırlanan videoda, Mercedes SLS kapışmasını seyredebilirsiniz. Grafik olarak MMO oyunlarına göre (malum mümkün olduğunda çok kişide çalışması amaçlanıyor bu oyunların) gayet kaliteli grafikler sunan oyunda özellikle araç modelleri göze çok hoş görünüyor. Zaten AAA oyun bütçesiyle hazırlanıyor olması da kaliteli bir yapım beklememiz gerektiğine dair ipucu verecektir.

PC’e özel geliştirilen oyun 2014 sonunda kapalı beta sürecine girecek.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!